Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнськ завітав «Клуб добродіїв»
AA

В Южноукраїнськ завітав «Клуб добродіїв»

С 23 по 24 жовтня за ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд «Клуб добродіїв» та підтримки заступника міського голови Южноукраїнська Сергія ГОРНОСТАЯ в Южноукраїнському ліцеї № 3 відбулись інтерактивні заходи для підлітків закладів освіти нашої громади.

Інформаційно-просвітницька робота у темі попередження та профілактики ризиків гендерно-зумовленого насильства, розвитку життєвих навичок подолання викликів має надзвичайну важливість та актуальність.

- Перший день канікул, а до нас завітали гості - «Клуб добродіїв». Участь у заході прийняли більше 210 учнів ліцеїв, гімназій та інші учасники освітнього процесу Южноукраїнської громади віком від 12 до 17 років. Професійна команда фахівців благодійного фонду та запрошені спікери провели творчі заняття, арттерапію тощо. Цей фонд підтримує дітей під час війни. Ми вдячні «Клубу добродіїв» за співпрацю та сподіваємось зустрітися ще багато разів, - повідомив заступник міського голови Сергій ГОРНОСТАЙ.

У подальшому підлітки зможуть ознайомитись з ютуб-каналом БО БФ «Клуб добродіїв» та поглибити свої знання з теми та підвищити власний рівень захищеності.

 

 

 

 

 

 

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...