
Проведено захід для дітей Южноукраїнська
3 червня проведено захід для дітей Южноукраїнська. Управління молоді, спорту та культури дякує колек...
Res --> 1
26 вересня у Южноукраїнському міському історичному музеї пройшов квест «Музейний дивосвіт», приурочений Дню туризму. Учасниками квесту стали учні Южноукраїнської гімназії №1 та вихованці секції ККСС «Олімп» спортивного орієнтування.
Учасники виконували завдання на логіку та кмітливість. Після проходження кожного етапу, за умови правильних відповідей на запитання, діти отримували фрагмент від пазлу.
Щоб знайти усі відповіді, їм довелося постаратися: відгадати кросворд, знайти експонати з історією, підрахувати кількість техніки під відкритим небом та знайти схований конверт. Коли всі етапи квесту було пройдено, склався пазл, з якого діти дізналися, що кожен рік 27 вересня відзначається День туризму. Завершилась зустріч чудово – всі учасники були нагороджені солодкими призами.
Завдяки такому заходу, діти познайомилися з багатою та славною історією нашого краю, отримали позитивні враження та примножили історичні знання.
3 червня проведено захід для дітей Южноукраїнська. Управління молоді, спорту та культури дякує колек...
В Южноукраїнській міській територіальній громаді відбулися заходи присвячені Міжнародному Дню за...
28 травня місто Южноукраїнськ відзначило свою 47-му річницю від Дня народження в умовах війни. ...
Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...
Южноукраїнський міський історичний музей провів пізнавальну екскурсію містом для діт...
У парковій зоні міста було створено фотозону до Дня вишиванки, яка піднімала святковий настрій город...
Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...
8 травня у центрі міста відбувся благодійний концерт «Нескорені». Артисти ...
Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та со...