AA

Урочистості до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області

21 березня біля стели Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни відбувся мітинг до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області.

На заході були присутні представники виконавчих органів ради, підприємств, організацій міста, делегація Арбузинського району, делегація з селища Костянтинівки.

Розпочався мітинг піснею "Синам" у виконанні аматорського вокального колективу Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля.

До присутніх звернувся міський голова Віктор Пароконний, голова міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил, організації ветеранів України В’ячеслав Громенко. 

У рамках 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області проводиться Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». Акція йде від села до села, від міста до міста, від області до області. Миколаївська область прийняла естафету від Дніпропетровської області та передасть Одеській області. 

Южноукраїнськ сьогодні прийняв естафету пам’яті від Арбузинського району та   передасть її селу Таборівка Вознесенського району.

На мітингу ювілейними медалями з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області були нагороджені ветерани Другої світової війни.

Закінчився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку на скелі Пугач та до стели Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни.   
 

Читайте також

Концерт до Дня молоді

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  30 червня до Дня молоді відбувся концерт за участю музичних колективів "Bet sister&qu...

День Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  18 травня на площі ПК «Енергетик» відбувся концерт до Дня Європи. Участь в...

16 травня одягни вишиванку!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

16 травня одягни вишиванку! Всесвітній день вишиванки! Уже тринадцятий рік поспіль кожен трет...