AA

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами інформує

12 липня 2019 інспектор ювенальної превенції Южноукраїнського відділення Первомайського відділу ГУ НП в Миколаївській області Шендрик А.М. спільно із начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Васильковською Ю.В. та членами громадського формування по охороні громадського порядку міста Южноукраїнська провели профілактичний рейд, метою якого було виявлення неповнолітніх осіб у розважальних та торгівельних закладах у нічний час, виявлення малолітніх осіб у нічний час без нагляду дорослих, виявлення порушень правил торгівлі алкогольними напоями у нічний час тощо.

В ході рейду проведені профілактичні бесіди із групами осіб, які знаходились на стадіоні ЗОШ №4 та біля Меморіалу Слави. Під час бесіди роз’яснено необхідність дотримуватись тиші у нічний час, адже мешканці прилеглих будинків неодноразово скаржилися на порушення тиші саме біля ЗОШ №4 та у парковій зоні біля ПК «Енергетик», в т.ч. на Меморіалі Слави.

Суб’єктам підприємницької діяльності нагадуємо, що в місті Южноукраїнську діє рішення Южноукраїнської міської ради від 31.07.2012 року №653 «Про обмеження та заборону реалізації слабоалкогольних, алкогольних напоїв та пива на території міста Южноукраїнська в нічний час на окремо визначених його територіях», метою якого є обмеження (заборона) обігу алкогольних, слабоалкогольних напоїв у нічний час (з 23.00 год. до 06.00 год.) та у місцях проведення масових громадських заходів.

Під час рейду торгівельних закладів, які, всупереч вимогам вищевказаного рішення Южноукраїнської міської ради, здійснюють торгівлю алкогольними напоями після 23.00 год., не виявлено.

Звертаємо Вашу увагу, що кожний другий та четвертий понеділок місяця з 13.00 до 16.00 начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Васильковська Юлія Володимирівна, проводить особистий прийом громадян.

За номером телефону 5-65-28, Ви можете повідомити будь-яку відому Вам інформацію щодо вчинення насилля в родині, в тому числі відносно неповнолітніх осіб, незаконного функціонування гральних закладів в місті Южноукраїнську, порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, про будь-які інші факти порушення громадського порядку тощо.

  

Читайте також

 ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  6 жовтня 2021 року в період з 14:00 до 15:00 в місті буде проведено щомісячну планову п...

Навчання посадових осіб підприємств, установ та організацій міста з питань цивільного захисту

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

19.08.2021 року спеціалістами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіял...

До уваги мешканців міста!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  1 вересня 2021 року в період з 14:00 до 15:00 в місті буде проведено щомісячну планову...

Керівникам установ, організацій, підприємств та СПД міської територіальної громади

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

На виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету міністрів України від 26.07...