Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради інформує
AA

Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради інформує

Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради повідомляє мешканців  що,  діє міська соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки, затверджена рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.11.2013 №1085. Одним із заходів Програми є відшкодування вартості проїзду до санаторіїв хворим дітям, дорослим та батькам тубінфікованих дітей.  

Право на відшкодування коштів за проїзд до санаторіїв хворим на туберкульоз поширюється на громадян та дітей, зареєстрованих у місті Южноукраїнську.

З метою отримання коштів на відшкодування витрат на проїзд до місця лікування та у зворотному напрямку хворим на туберкульоз дорослим, дітям та супроводжуючим їх батькам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, охорони здоров`я та праці Южноураїнської міської ради з особистою заявою або заявою супроводжуючої особи, з зазначенням прізвища, ім`я по батькові заявника (супроводжуючої особи), адреси та мотиву звернення, до якої додаються :

         - квитки за проїзд (якщо потягом, то тільки вартість плацкарту);

        - копія зворотного талону або довідка про факт перебування в санаторно-курортному закладі із зазначенням прізвища, імені по батькові особи, строку перебування, завірені підписом керівника та скріплені печаткою цього закладу;

         - виписка про санаторне лікування;

         - довідка з місця реєстрації;

         - копія паспорту, ідентифікаційного коду;

         - реквізити банку;

         - інші документи (у разі необхідності).

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 2-13-95; 5-82-30, або за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 4,  каб. № 14.

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...