Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | У Южноукраїнську проведено  навчально-польові збори для учнів 11-х класів
AA

У Южноукраїнську проведено  навчально-польові збори для учнів 11-х класів

З 27 по 29 квітня для випускників шкіл проходили 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни». Урочисте відкриття зборів відбулося в кожному загальноосвітньому закладі, після чого зразу ж приступили до здачі відповідних нормативів, стройової підготовки, до занять з тактичної підготовки. Аналогічні заняття продовжувалися в школах протягом 2-х днів, де вчителі предмету «Захист Вітчизни» Головатий Ю.В., Боженко Б.М., Земниця О.С., Макаренко Ю.В., підводили підсумок спільної роботи з дітьми протягом 2-х років, демонструючи підвищений рівень відповідальності саме у викладанні цього предмета. А 28 квітня   учнів, які  вивчають предмет «Захист Вітчизни»,   вивезено на тренувальний полігон військової частини 3044. Під час відкриття зборів на полігоні були присутні   командира в/ч 3044 Худолій О.М.,  начальник управління освіти Сінчук Ю.М., представник Южноукраїнського міськвійськомату Андронатій О.А.  

Відкрив збори  командир  в/ч 3044 Худолій О.М., який у своєму виступі зазначив, що  сьогодення вимагає від молоді   необхідних знаннь, бо саме їм захищати свою країну. Присутні у своїх виступах подякували керівництву міста, депутатському корпусу за фінансову підтримку на укріплення матеріально-технічної бази з предмету «Захист Вітчизни» та відновлення функціонування тирів; керівництву ВП ЮУ АЕС і в/ч 3044 за створення належних умов для проведення зборів; керівництву військового комісаріату за активізацію спільної роботи щодо навчання та виховання допризивної молоді; Южноукраїнському  відділенню поліції Первомайського відділу поліції Національної поліції в Миколаївській області за організацію супроводу із перевезення дітей. Слід зазначити, що такий комплекс заходів для допризивників в/ч 3044 організовує вже 6-ий рік поспіль. Програма навчань на полігоні чітко спланована по навчальним точкам і дає можливість учням не тільки закріпити знання, отримані при вивченні предмета «Захист Вітчизни», а й отримати додаткову інформацію чи практичні навички з тих чи інших військових вправ. Під час перебування на полігоні учні мали змогу ознайомитися з роботою кінологічної служби, у реальному часі спостерігати за захопленням «терористів», що захопили «БЩУ», роботою снайперів, прийомами рукопашного бою, мали змогу відпрацювати вправи одягання спеціального спорядження, ознайомитися з наявною зброєю, сучасними засобами зв’язку. Уперше в цьому році  для учнів  розгорнуто  пересувну  радіостанцію  та  продемонстровано  навики  роботи  мінерів. А головною вправою в цей день  була стрільба із малокаліберної гвинтівки, де кожний із учнів міг показати свою майстерність. Кращим стрілкам із гвинтівки була надана можливість постріляти із автоматичної зброї. На завершення зборів, після підведення підсумків і вручення відзнак кращим стрілкам, в/ч 3044 підготувала дітям ще й приємний сюрприз: солдатську кашу із гарячим чаєм. Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і – ніколи на практиці. Мирного Вам неба і рідної землі під ногами!

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Акція «Смілива гривня»

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Другий рік поспіль заклади освіти Южноукраїнської міської територіальної громади беруть участь у Все...

Шановні абітурієнти, шановні батьки!

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили проводить курси п...