Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Туристичні можливості Южноукраїнська на XVII Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» у м.Львові
AA

Туристичні можливості Южноукраїнська на XVII Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» у м.Львові

З 19 до 21 жовтня в місті Львові проходила XVII Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» в рамках Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

На виставці «ТурЕКСПО» було представлено 17 областей України, Турції, Грузії, Республіки Польші та ін.

Миколаївська область також демонстрували свої туристичні можливості та привабливі об’єкти. На стенді Миколаївщини можна було познайомитись з інформацією міста Миколаєва, міста Южноукраїнська, селища Коблево, Миколаївського зоопарку, Миколаївських туристичних фірмам та операторів.

Для учасників та відвідувачів була проведена Стратегічна сесія «Туризм майбутнього. План дій. Стратегія прориву». Спікерами були: Іван Ліптуга - директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Марк Зархін - Львівський ресторатор та громадський діяч, Юрій Филюк - підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник проекту «Тепле місто», Олена Шаповалова - український державний службовець і громадський діяч у сфері туризму, Голова Державного агентства України з туризму та курортів (2011-2014),  міжнародний експерт з Грузії - Ека Бурділадзе та спеціальний гість міський голова міста Львова -  Андрій Садовий.

Хоч місто Южноукраїнськ вперше було представлено на такому заході, проте, нам було що продемонструвати широкому колу відвідувачів: унікальні мальовничі природні об’єкти, туристичні стежки; познайомити з можливостями для розвитку екстремального туризму, планами на майбутнє в сфері туризму.

Сподіваємось, що наше місто, в майбутньому, набуде неабиякої туристичної популярності та здобуде свого туриста – любителя активного відпочинку.

 

 

 

 

Читайте також

Відбулося нагородження Подяками та подарунками Южноукраїнського міського голови та військового коменданта міста Южноукраїнська

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  28 червня у сесійній залі відбулося нагородження Подяками та цінними подарунками Южноук...

Стежками мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...