Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Трагедія на автобусній зупинці
AA

Трагедія на автобусній зупинці

Сьогодні в місті сталася прикра подія: на зупинці біля будинку № 24 по пр. Незалежності померла жінка до приїзду карети «Швидкої допомоги».

Коментатори у соціальних мережах звинувачують у трагедії южноукраїнських медиків, а саме адміністрацію КНП «ЮМБЛ». Але відділення швидкої допомоги не має жодного відношення до міської лікарні та підпорядковується не міській владі, а КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради.

У відділенні «швидкої допомоги» в наявності лише два спецавтомобілі. Один з них на момент надходження виклику транспортував у інший населений пункт людину за життєвими показниками, інший обслуговував виклик на території міста. Звільнившись від попереднього виклику, автомобіль терміново вирушив на новий, але було пізно.
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради висловлює співчуття рідним та близьким померлої.

Читайте також

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...