Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Тиждень українського кіно
AA

Тиждень українського кіно

З 9 по 17 вересня в Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся показ українського мультиплікаційного фільму «Пригоди Котигорошка та його друзів». На нього завітали учні загальноосвітніх шкіл міста та всі охочі. В основі мультфільму лежить український фольклор, а Котигорошко є одним з образів переможця над лихом, хворобою та негараздами. В образі головного героя  втілені такі риси, як богатирська сила, стійкість у боротьбі проти ворогів, вірність, кмітливість.

А більш доросла вікова аудиторія мала змогу подивитися  фільм «Сторожова застава», знятий українським  режисером  Юрієм Ковальовим.  Цей фільм називають першим українським фентезі, його зняли за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, переможця "Книга року ВВС-2011". На перегляд цього фільму до музею завітали представники військової частини 3044 Національної гвардії України.

Вічні заповіді добра – вірність друзям, вірність у коханні, здатність пожертвувати собою задля інших, і навіть гуманне поводження з військовополоненими – все є у цьому фільмі.

За роки незалежності України наше кіно пройшло чимало випробувань і в останнє десятиліття впевнено заявляє про себе на світовому кіноринку. Сьогодні з’явилось багато цікавих фільмів, які варті уваги найвимогливішого глядача.

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...

До Дня пам'яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка «Крути-на...

У Южноукраїнському міському історичному музею працює тимчасова експозиція «Історія крізь обличчя»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музею з 24-28 січня працює тимчасова експозиція «...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано художню виставку «Об’єднаймо...