Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ти як? Чому важливо не забувати про себе
AA

Ти як? Чому важливо не забувати про себе

29 травня Валерія КОПАЙГОРА фахівець із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» провела тематичний семінар, присвячений турботі про себе,  на базі Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Разом з учасниками семінару було піднято теми постійного стресу в умовах сьогодення, того, як він впливає на життя та чому в подібному стані не можна забувати про себе, власний фізичний і психологічний стан. Розглянуто, а також випробувано методики і вправи, що допомагають відволіктися від тривожних думок, обговорено корисні навички боротьби зі стресом і тривожністю.

Основою бесіди був мотив турботи про себе, свій добробут і відпочинок, важливість прийняття власних зусиль та допустимість помилок. І щоб кожен міг долучитися до турботи про себе, всім учасникам надана інформація про вед-сайт Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», де можна ознайомитися з простими, корисними заходами самодопомоги, які під силу виконувати кожному бажаючому: https://howareu.com.

Читайте також

Ти як? Інформаційна гігієна

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...

Увага ветеранам!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...

​​​​​​​Соціальні послуги для полонених, цивільних, яких незаконно утримує агресор, звільнених з полону та членів їхніх родин: як можна отримати?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...