Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Служба у справах дітей застерігає!
AA

Служба у справах дітей застерігає!

Обережно! ПВК «Редан» вже в Україні.

Останнім часом в Україні дуже тривожною та популярною темою став молодіжний рух під назвою "ПВК Редан".

ПВК «Редан» — це не військова компанія, а агресивна молодіжна субкультура, прихильники аніме, що влаштовують масові бійки. Молоді люди одягають футболки та світшоти із зображенням павуків і цифри 4, що є відсилкою до аніме Hunter x Hunter.

 «Редан» з'явився у Росії у вересні 2022 року. Учасники рф спілкуються в паблику у соціальній мережі «ВКонтакте». Широкої популярності «редани» набули у лютому 2023 року, коли представники субкультури почали влаштовувати масові бійки з футбольними фанатами у московських торгових центрах. Зокрема минулого тижня у Москві в Авіапарку зібралися сотні людей, які влаштували масову бійку. Силовики затримали 30 осіб. Однак підлітків це не зупинило.

За дуже короткий час існування ПВК «Редан» рух встиг дістатися України, сутички фіксували у декількох містах нашої країни. Учасників субкультури вже помітили у Харкові, Києві, на Закарпатті, в Івано-Франківську, Одесі, Вінниці, Львові, Дніпрі та Полтаві.

ПВК "Редан" - далеко не перша і не єдина субкультура, яка займається бійками та хуліганством. Подібні рухи завжди були і завжди будуть серед підлітків . Наприклад, можна згадати такі субкультури, як "оффники" чи "стрейт едж".

Батькам важливо пам'ятати, що поширення таких субкультур - це не причина, а наслідок психологічних та сімейних проблем у підлітків. Дитина з сім'ї, де її поважають та вислуховують, навряд чи зацікавиться таким агресивним рухом. Якщо підліток зацікавився ПВК "Редан" - це привід відверто поговорити з ним та разом відвідати дитячого психолога. Підліток повинен відчувати, що ви його підтримка, а не ворог. Просто любіть своїх дітей та вибудовуйте довірчі стосунки з ними. Закликаємо батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля.

Необхідно уважно ставитися до своїх дітей, стежити за їхньою активністю у соцмережах, говорити з дітьми про це, не замовчувати, а навпаки пояснювати, що це і чому це небезпечно.

 

Читайте також

 Вітаємо з Днем усиновлення!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У звʼязку із реформою церковного календаря в Україні, день християнського свята Віри, Надії, Любові...

Патріотичне виховання дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Патріотичне виховання дітей є важливим завданням для будь-якого суспільства, оскільки це сприяє форм...

"Складні діти"

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

"Складні діти" - це вираз, який може вказувати на дітей з особливими потребами, які м...

Рейд «Діти вулиці»

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

10.08.2023 року службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради спільно з  представниками...