Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради інформує
AA

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради інформує

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради інформує, що Кабінетом Міністрів України внесені зміни до «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою КМУ від 24 вересня 2008 р. No 866.

А саме: під час дії на території України надзвичайного або воєнного стану рішення про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, приймається, зокрема, виконавчим органом міської, селищної, сільської ради за місцем проживання (перебування) або виявлення дитини з урахуванням документів, що підтверджують її статус. У разі коли свідоцтво про загибель батьків відсутнє або смерть батьків не зареєстрована відповідними уповноваженими на те органами, дитині надається статус дитини, позбавленої батьківського піклування, до моменту документального підтвердження загибелі батьків. У разі наявності інформації про підстави для надання дитині статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо дитини, яка перебуває на тимчасово окупованій території або за межами України, надання такій дитині відповідного статусу та встановлення над нею опіки або піклування особою, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах (у тому числі хрещеними батьками) може здійснюватися за місцем проживання (перебування) опікуна, піклувальника.

За детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Молодіжна, 5А. Тел: 5-76-66.

Читайте також

Серце до серця

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місько...

Мотивація до навчання

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Якщо в підлітка немає мотивації до навчання Пам'ятайте, що рушійною мотивацією до навчання є...

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» успішно евакуювали 28 дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місь...