Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Слова вдячності
AA

Слова вдячності

На передодні новорічних та різдвяних свят комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» хочемо висловити слова вдячності Южноукраїнській міській раді за своєчасну та вкрай необхідну допомогу у покращенні побутових умов проживання для наших діток-вихованців.

Будівля комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської  ради» була введена в експлуатацію в 90-х роках. Ремонт у закладі робився лише частково. Дуже часто виникали проблеми із покрівлею будівлі – протікав дах, що тягнуло за собою постійний ремонт в дитячих кімнатах. Дякуючи меру міста Южноукраїнська - Параконному В.К. та заступнику міського голови Мустяці Г.Ф., цю проблему вдалося дуже швидко вирішити. Цього року частково був зроблений ремонт покрівлі нашого Центру. Тепер ми не боїмося дощової та сніжної погоди.

Також хочемо висловити щиру подяку всім депутатам Южноукраїнської міської ради щодо сприяння та фінансової підтримки у реалізації капітального ремонту цоколю та ремонту металевої огорожі навколо всієї будівлі та депутатам Миколаївської обласної ради Колеснікову В.В. та Лісніченку В.А. за підтримку у налагоджені побуту, проведення ремонтних робіт, закупівлі методичного обладнання, оргтехніки.

Дякуючи професіоналізму та небайдужості Узунова В.М. – голові бюджетної комісії та Гончаровій Т.О. – начальнику фінансового управління, вдалося дуже швидко розпочати сам процес ремонтних робіт.

Крім того, дякуємо директору КП ТВКХ Потюку В.Д. та директору приватного підприємства «Южбудстрой» Дяченко С.О. та  ІПП Івановій Т.В. за швидке та якісне виконання всіх ремонтних робіт, які проводяться в нашому закладі.

Ми щиро вдячні начальнику служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Гопкалу М.А. за те, що завжди піклуються про добробут та затишок для наших дітей.

Бажаємо Вам здоров’я, миру та процвітання у Новому 2018 році!

 

 

 

Читайте також

Серце до серця

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місько...

Мотивація до навчання

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Якщо в підлітка немає мотивації до навчання Пам'ятайте, що рушійною мотивацією до навчання є...

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» успішно евакуювали 28 дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місь...