![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
Від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, державою було запроваджено заборону припинення постачання житлово-комунальних послуг, зокрема електричної енергії за несплату рахунків.
Водночас Кабінетом Міністрів України 29.12.2023 року було ухвалено постанову №1405, якою внесено зміни до постанови КМУ від 05.03.2022 року №206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» та скасовано мораторій на припинення постачання електричної енергії.
Згідно із зазначеними змінами, заборона на припинення електропостачання побутовим споживачам та колективним побутовим споживачам, за наявності заборгованості за особовим рахунком, продовжує діяти лише для тих територіальних громад, що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії або територіях, тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22.12.2022 №309 (із змінами).
Доводимо до вашого відома, що на території нашої територіальної громади постачальник має право ініціювати заходи з припинення постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до процедури, передбаченої Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 (із змінами та доповненнями).
Для уникнення відключення помешкання від електроживлення, споживачі, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, що була накопичена за період дії воєнного стану, необхідно в найкоротший термін погасити існуючу заборгованість або оформити графіки погашення заборгованості.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...