Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Шановні випускники 2018 року!
AA

Шановні випускники 2018 року!

Сьогодні у вас особливо урочистий, зворушливий і незабутній день - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Ви залишили у минулому дитинство і школу. Попереду - нові вершини та нові досягнення. А головне - непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Як і кожне прощання,  прощання з рідною школою хвилююче  та сумне. Хвилюються випускники, хвилюються вчителі. Та найбільше, мабуть, хвилювань у батьків - їх діти стали дорослими. І невтримна материнська сльоза, що блищить в очах - це радість і смуток, надія і сподівання.

Дорогі випускники!

Сьогодні ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які дали вам крила для злету, відкрили кожному з вас дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили чесно жити і самовіддано працювати.

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету бажаю вам знайти свою життєву стежину, а головне -  стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчої думки та працьовитості  залежить майбутнє  рідної України.

 Щасливої життєвої долі вам і  вагомих успіхів!

Зі святом вас, дорогі друзі!

 

 

З повагою
Секретар Южноукраїнської міської ради

                    Л.Дзюбенко

 

Читайте також

Миколаївщині - 85!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені  Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю з 85-річчям ут...

Громадській організації "Южноукраїнська міська спілка  ветеранів  Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)" виповнюється 35 років

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

За цей час невеличка група колишніх воїнів, що пройшли крізь горнило "афганської війни", п...

Шановні підприємці!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені  Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним...