AA

Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання від імені  Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету  з нагоди державного свята -

Дня Конституції України.

Чверть сторіччя тому в драматичних умовах становлення української державності Верховна Рада ухвалила Основний Закон України. Визначна подія відбулася знаменитої "конституційної ночі", яка стала початком відліку нового життя громадян України в суверенній, демократичній, правовій державі.

Основний Закон продовжив демократичні та конституційні традиції українського народу. Після прийняття визнана однією з кращих у Європі, Конституція гарантувала суверенітет і повновладдя народу України, а найвищою соціальною цінністю визначила людину.

Зміни до Конституції, довкола яких сьогодні точаться дискусії в суспільстві і серед політиків, повинні мати єдину мету - у відповідності до нових викликів часу створити максимально сприятливі умови для реалізації прав і свобод українських громадян.

Дорогі земляки!

  У цей чудовий літній день бажаю  вам  здоров'я миру, добра і нових успіхів у нашій спільній роботі на шляху до заможної і щасливої України!

 

З повагою
Міський голова                         
В. Онуфрієнко

 

 

Читайте також

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного т...

17 жовтня виповнюється 25 років від дня створення державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завдяки роботі професійного колективу енергокомпанії атомні електростанції...

8 жовтня – День юриста

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю юристів   Южн...