AA

Сергій Лупов очолив КНП “Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня”

Колективу КНП “ЮМБЛ” сьогодні зранку міський голова Валерій Онуфрієнко офіційно представив нового директора. Сергій Лупов переміг у конкурсі на цю посаду, до виконання своїх обов'язків приступив ще вчора, 1 листопада. Контракт з ним підписаний строком на три роки.

Валерій Онуфрієнко зазначив, що рішення про призначення Сергія Лупова було виваженим, хоча й складним з огляду на всі аргументи “за” та “проти”. Міський голова промовив: “Свого часу ми сподівались, що більше не зіткнемося з коронавірусом і пікова ситуація не повториться, проте ми мали другу, третью, п'яту хвилю розповсюдження цієї хвороби. Сьогодні ми маємо 112 хворих на ковід у стаціонарі та шість - у реанімації. Лікарні потрібен очільник. Сподіваюсь, що колектив допоможе Сергію Івановичу у вирішенні питань, а він у свою чергу докладе всіх зусиль для того, щоб колектив працював у єдиному напрямку”.

Сергій Лупов подякував за довіру та запевнив, що зробить все, що від нього залежить, для виведення лікарні на належний рівень роботи, висловив сподівання на допомогу колективу і сумісну роботу.

Антоніна Мартинко, що до 1 листопада виконувала обовязки директора КНП “ЮМБЛ”, а нині є заступником директора з адміністративно-господарських та правових питань також подякувала колективу за працю, побажала Сергію Лупову успіхів, терпіння та розуміння проблем лікарні. “Це колектив спеціалістів з великої літери, колектив людей, що у важкі часи підставляли плече. Хотілося б, щоб Ви завжди дослухались до нього. Гадаю, що сумісними зусиллями ми піднімемо лікарню на належний рівень. Є певні результати, потрібно не збавляти темп, щоб наша лікарня була кращою в області”.

 

Читайте також

Графік роботи кабінету ультразвукової діагностики (УЗД) консультативної поліклініки

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Графік роботи кабінету ультразвукової діагностики (УЗД) консультативної поліклініки: з 8:00 до 8...

Шановні жителі міста!

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

  Звертаємося до вас з проханням з 18.01.2022 забрати в реєстратурі консультативної полі...