![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/fd76221f688c068a1ebcca77f856937f.png)
Торгівля людьми
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Res --> 1
23 січня 2017 року у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради (далі – ДСП та ОЗ) відбувся семінар з фізичними особами-підприємцями за участю представників Южноукраїнської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Миколаївській області, Южноукраїнського міського центру зайнятості, Южноукраїнського міського відділення Управління виконавчої дирекції ФСС України в Миколаївській області, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу праці ДСП та ОЗ та комунальних підприємств «Житлово-експлуатаційне об'єднання» і «Служба комунального господарства».
Порядок денний налічував 9 питань, які, в основному, стосувалися змін у законодавстві, зокрема, трудовому та податковому законодавстві.
Також до присутніх були доведені зміни у законодавстві про соціальне страхування та перелік обов’язкових заходів для профілактики нещасних випадків на виробництві.
Фізичних осіб-підприємців було ознайомлено з основними вимогами Закону України «Про зайнятість населення», зокрема, щодо їх права на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Не забули повідомити й про обов’язки роботодавців: дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, обов’язковість та правильність оформлення куточка споживача, необхідність укладення колективного договору, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці тощо.
Представники комунальних служб міста, у свою чергу, повідомили про обов’язковість проведення заходів щодо утримання прилеглих територій в нестабільних погодних умовах.
Загалом, семінар-нарада пройшла у форматі діалогу, кожен з присутніх міг узяти слово, поставити запитання, тим самим безпосередньо долучившись до обговорення найважливіших питань, пов’язаних з діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності.
Фізичні особи-підприємці досить активно приймали участь у семінарі, ділились своїм досвідом з приводу тих чи інших питань, на прикладах моделювали проблемні ситуації, а представники міських служб, у міру своїх повноважень, надавали чіткі відповіді на них, або ж скеровували до інших установ з метою вирішення конкретних питань.
Наприкінці семінару багато було сказано про можливість отримання індивідуального консультування у разі виникнення труднощів на шляху до ефективної та якісної роботи суб’єктів господарювання, надано контактні дані спеціалістів та розповсюджено інформаційні матеріали.
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Статтями 182-1 і 186-1 Кодексу законів про працю України передбачено, що одинокий батько, яки...
25.07.2024 відбувся онлайн вебінар на тему: «Ментальне здоров’я. Час турбуватися про себ...
Це важливий цифровий продукт для ветеранів та ветеранок, який щоденно оновлюється. Зараз на е-Кар...
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...