Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ще один Меморандум про співпрацю
AA

Ще один Меморандум про співпрацю

24 січня у залі засідань виконавчого комітету відбулося підписання Меморандуму про партнерство між нашою та Мостиською громадами. На початку онлайн зустрічі секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко подякував колегам зі Львівської області за руку допомоги, яку вони простягнули в перші дні повномасштабного вторгнення під час евакуації населення нашої громади: «Ви нам дуже допомогли, і це підтверджує, що ми єдині з вами. На знак дружби та єдності пропонуємо підписати Меморандум, який в подальшому розширить наші з вами можливості».

Представники обох міських рад познайомились один з одним, поділилися баченням майбутньої співпраці, після чого голова Мостиської міської ради Мирослава Пельц та секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко підписали Меморандум. Він передбачає співпрацю та обмін досвідом у сфері євроінтеграції, залучення інвестицій, електронного урядування, впровадження енергоефективних заходів і технологій, інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаді тощо.

Таким чином підписаний Меморандум про співпрацю вже з другою громадою України (перша – Звягельска). Керівний склад Южноукраїнської громади впевнений, що закріплення стосунків з іншими радами сприятиме сталому розвитку нашої громади.

 

Читайте також

Відбулось засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...

До уваги підприємців!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...

Повідомлення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері г...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

           У зв’язку з аварійно-ремонтними р...