Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | РОЗУМІЄМО СВІТ ТАКИМ, ЯК ВІН Є
AA

РОЗУМІЄМО СВІТ ТАКИМ, ЯК ВІН Є

Те, що COVID-19 змінив наше життя мабуть ніхто вже не сумнівається. Але в Южноукраїнську є декілька осіб, які з цим не згодні, а один на вульгарному ставленні до цієї біди вирішив собі заробити ім’я.

Що вдієш, життя, як життя. Виконавчий комітет міської ради готує заходи в протидію можливим проявам другої хвилі цього вірусу, напередодні було оприлюднено пакет нових програм і там, зокрема є дві програми – «Безпечні ринки (мета – адаптація ринкових площ до карантинних та суто санітарних  вимог, аби люди могли постійно і безпечно купити їм потрібні продукти і товари в умовах здорової конкуренції пропозиції і попиту)». І «Екологічно-протиепідемічний та соціальний захист громади її мешканців (мета – впровадження та забезпечення дії доступних заходів в підвищення умов, які будуть сприяти збереженню і можливого підвищення імунітету людей)». Реалізацією цих програм ми будемо намагатись протидіяти цій напасті так, як дозволяють наші можливості. А те що COVID-19 може повернутись вже свідчать і інші країни, наприклад Німеччина.

Будьмо обачливими і поміркованими, COVID-19, це не вигадка. Бережімо себе, близьких людей та наше оточення.

       Міський голова  В. Пароконний

 

У Німеччині заявили, що друга хвиля епідемії коронавірусу в країні вже почалася

ВІВТОРОК, 4 СЕРПНЯ 2020, 13:23

Німецька медична асоціація Marburger Bund заявила, що Німеччина вже потерпає від другої хвилі епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

"Ми вже перебуваємо у другому, менш стрімкому сплеску", - сказала голова асоціації Сюзанна Йона.

Однак, за її словами, нинішню ситуацію не порівняти з ситуацією в березні і квітні, хоча кількість нових випадків інфекції і збільшується.

"Існує небезпека, що через брак дисципліни і прагнення до нормальності ми втратимо успіхи, яких досягли в Німеччині" - наголосила Йона.

Глава медичної асоціації при цьому звернулася до німців, щоб вони продовжували дотримуватися правил соціальної дистанції і носили захисні маски.

Вона порівняла маску із запровадженням вимоги паска безпеки в автомобілі, проти якого свого часу також був сильний опір. "Як пасок рятує життя, так і маски рятують життя", - сказала глава асоціації.

За її словами, лікарні зараз готові прийняти нову хвилю пацієнтів з коронавірусом, але ціною цього буде поступове скорочення доступних місць для інших хворих. За офіційною статистикою, в Німеччині на даний момент вільні 12,2 тис. з 21 тис. ліжок у відділеннях інтенсивної терапії. Тільки 270 з них зайняті хворими з COVID-19.

У вівторок загальна кількість заражень коронавірусом у Німеччині збільшилася на 879 до 211 281. Вісім людей померли від COVID-19, збільшивши загальну смертність від коронавірусної хвороби у Німеччині до 9156.

Читайте також