Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Розпочались всі підготовчі роботи для здійснення капітального ремонту вулиці Дружби Народів
AA

Розпочались всі підготовчі роботи для здійснення капітального ремонту вулиці Дружби Народів

Цього тижня Народний депутат України Артем Чорноморов відвідав нашу громаду. Так зокрема, 28 вересня Артем Олегович разом з секретарем міської ради Олександром Акуленко, представниками управлінь будівництва та ремонтів і житлово-комунального господарства міської ради відвідали ділянку дороги, що ремонтується та проконтролював стан виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття першої черги та підготовчі роботи по ремонту другої черги вул. Дружби Народів.

Секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко відмітив, що одним з пріоритетних питань для влади міста є стан автомобільних доріг в громаді. 

Капітальний ремонт дорожнього покриття, заміни бордюрів, тротуарів та з’їздів - це головні проблемні питання, які були на сьогоднішній день. Фінансування цього напрямку було передбачено ще в минулому році, але в зв’язку з військовим станом та процедурними питаннями ці роботи розпочалися тільки зараз. Не дивлячись на всі перепони, управлінням будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради було оголошено тендер на ці роботи та укладено договір з підрядною організацією. До початку здійснення капітального ремонту цієї вулиці було здійснено заміну системи холодного водопостачання та системи каналізаційного водовідведення. 

27.09.2022 розпочався капітальний ремонт вулиці Дружби Народів від перехрестя з вулицею Миру до перехрестя з вулицею Олімпійською. На завершальному етапі виконання благоустрою першої черги капітального ремонту вулиці Дружби Народів, а саме: укладання тротуарної плитки, встановлення лавок, урн для сміття, нанесення розмітки дорожнього покриття з пішохідними переходами, заміна дорожніх знаків.

 

Читайте також

Місця загального користування

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

За вікном останні дні золотої осені, друга половина листопаду, погода не балує теплом. Фахівці елект...

Вакансії у КП СКГ

Комунальне підприємство «Служба комунального господарства»

Комунальне підприємство "Служба комунального господарства" запрошує на роботу: - робітн...

КП СКГ інформує

Комунальне підприємство «Служба комунального господарства»

З метою забезпечення безпечного пересування мешканців міста, особливо з дитячими візочками, самоката...

Оголошення про проведення конкурсу з надання житлово–комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Южноукраїнської МТГ

Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

Оголошення   про проведення конкурсу з надання житлово–комунальних послуг з вивезення...

Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації спільного проєкту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

09 листопада відбулося засідання робочої групи з питань реалізації спільного проєкту «Відкрите...