Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Родина для дитини «Майбутнє будується сьогодні»
AA

Родина для дитини «Майбутнє будується сьогодні»

Якими виростуть діти, залежить від нас – дорослих. Життєвий шлях кожної людини починається з родини, духовне та фізичне здоров’я залежить від материнської любові, батьківської турботи та захисту.

Природно, що жінка – матір захищає, пестить, навчає та любить свою дитину. Кого люблять – той щасливий і сіє добро. Тому можливо тільки здогадуватись, що відчувають дітлахи, від яких відвернулись самі близькі, найрідніші люди, чого вони чекають від дорослих. Адже в очах у них завжди жевріє надія на краще. Кожен свідомий громадянин та країна в цілому повинні турбуватися про дітей та навчати їх жити у мирі з собою та оточуючими уже сьогодні, щоб потім не жалітись.

Діти – це безмежна щирість і відвертість. Вони – наше продовження, наші радощі та сенс життя. Іх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити  в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!!!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради має надію на допомогу мешканців міста у реалізації права кожної дитини зростати у сім’ї.

Звертаємось до кожного мешканця Южноукраїнська!

Зробіть перший крок – зверніться до служби у справах дітей, якщо Вам небайдужа доля дітей і Ви маєте бажання дати дитині надію на майбутнє: стати усиновлювачами, опікунами, прийомними чи батьками вихователями.

Очікуємо Вас кожного дня з 8.00 до 17.00 у службі у справах дітей за адресою: вул.  Молодіжна, 5А. Телефонуйте нам за номером 5 -76-66.

 

   

Читайте також

Послуга патронату над дитиною

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У житті буває багато ситуацій, коли діти залишаються без батьків.  І це не тільки діти –...

 Вітаємо з Днем усиновлення!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У звʼязку із реформою церковного календаря в Україні, день християнського свята Віри, Надії, Любові...

Патріотичне виховання дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Патріотичне виховання дітей є важливим завданням для будь-якого суспільства, оскільки це сприяє форм...

"Складні діти"

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

"Складні діти" - це вираз, який може вказувати на дітей з особливими потребами, які м...