Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Проведено тренінг- тімбілдінгу
AA

Проведено тренінг- тімбілдінгу

Створити ефективну та злагоджену команду із міцним корпоративним духом одне із вагомих завдань, яке ставить перед собою директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Саме для досягнення цієї  мети  16 червня поточного року практичним психологом Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лідією Лемещук під керівництвом  кандидата педагогічних наук, практикуючого психолога  Марини  Докторович  було проведено тренінг- тімбілдінг для працівників  ЮМЦСССДМ.

Тренери провели захід з командоутворення, а Марина Докторович  надала рекомендації з профілактики професійного вигорання. 

 Тімбілдінг сьогодні є не просто популярним, а необхідним та важливим чинником для забезпечення високопрофесійної і злагодженої роботи колективу. Щоб ставити перед собою та успішно досягати високої мети, потрібно дуже відповідально поставитися до забезпечення її досягнення, де формування колективу за ознаками високого професіоналізму та командно-корпоративного духу мають надзвичайно важливе значення.

Під час тренінгу учасники   вкотре переконались у тому, що саме колектив — головна цінність та найважливіша передумова якісної роботи.  Адже, Генрі Форд ще багато років тому зазначив незаперечну істину: «Зібратися разом — це початок. Залишатися разом — це прогрес. Працювати разом — це успіх». 

 Було приємно брати участь у цій події та здобути незабутній практичний досвід, який обов’язково стане в нагоді в роботі з сім’ями, дітьми та молоддю.

 

Читайте також