AA

Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у липні 2020 року

Відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у липні вироблено 1 млрд 175 млн кіловат-годин (кВт-год) електроенергії.

Щоб отримати таку кількість електроенергії на тепловій електростанції слід було спалити 332 млн кубометрів природного газу чи 436 тис. тонн донецького вугілля, що супроводжувалося б викидами в атмосферу від 577 тис. тонн до 1 млн 203 тис. тонн вуглекислого газу.

Внесок Южно-Української АЕС у загальний місячний виробіток енергокомплексу склав 1 млрд 156 млн 200 тис. кВт-год, Ташлицької ГАЕС – 17 млн 500 тис. кВт-год, Олександрівської ГЕС - 1 млн 300 тис. кВт-год. 

Протягом липня на Южно-Українській АЕС перший енергоблок працював на зниженій потужності згідно з запровадженими Об’єднаною енергосистемою України балансовими обмеженнями. На енергоблоці №2 до 24 липня тривав планово-попереджувальний ремонт. Після включення другого блока в енергомережу, згідно з затвердженими планами, 25 липня в поточний ремонт було виведено енергоблок №3.

На Ташлицькій ГАЕС другий гідроагрегат працював згідно зі встановленим Енергетичною системою України графіком несення навантажень. На першому тривав плановий ремонт.

 Агрегати Олександрівської ГЕС у липні працювали залежно від витрати води в р. Південний Буг.

Радіаційний фон на промисловому майданчику атомної станції у вказаний період перебував на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску АЕС, на  3 серпня 2020 року він складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище протягом місяця не перевищували встановлених допустимих значень.

З початку року ВП «Южно-Українська АЕС» вироблено 10 млрд 996 млн 100 тис. кВт-год;

з початку експлуатації – 606 млрд 473 млн 838 тис. кВт-год електроенергії.

Читайте також

Блогери на ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Після тривалої перерви, пов’язаної з обмеженнями через поширення коронавірусу, Южно-Українськи...