Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Про придбання нового апарату штучної вентиляції легень для «ДЗ СМСЧ № 2 МОЗ України»
AA

Про придбання нового апарату штучної вентиляції легень для «ДЗ СМСЧ № 2 МОЗ України»

З місцевого бюджету придбано та встановлено високоефективний та надійний мобільний механічний апарат штучної вентиляції легень HAMILTON - C1 для відділення анестезіології та інтенсивної терапії ДЗ СМСЧ № 2.

Придбана сучасна медична апаратура забезпечить стабільність основних функцій організму пацієнтам від новонародженого до осіб похилого віку та дозволить підвищити ефективність проведення штучної вентиляції легень при наданні допомоги пацієнтам в стаціонарі. Він підходить як для відділень інтенсивної терапії так і для екстреної медичної допомоги, післяопераційних палат, відділень інтенсивного догляду за хворими, а також для транспортування пацієнтів в межах медичної установи.

Адміністрація СМСЧ № 2 та колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії щиро дякує міському голові та депутатському корпусу за сприяння в придбанні необхідної апаратури.

 

Читайте також

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...