Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Про придбання нового апарату штучної вентиляції легень для «ДЗ СМСЧ № 2 МОЗ України»
AA

Про придбання нового апарату штучної вентиляції легень для «ДЗ СМСЧ № 2 МОЗ України»

З місцевого бюджету придбано та встановлено високоефективний та надійний мобільний механічний апарат штучної вентиляції легень HAMILTON - C1 для відділення анестезіології та інтенсивної терапії ДЗ СМСЧ № 2.

Придбана сучасна медична апаратура забезпечить стабільність основних функцій організму пацієнтам від новонародженого до осіб похилого віку та дозволить підвищити ефективність проведення штучної вентиляції легень при наданні допомоги пацієнтам в стаціонарі. Він підходить як для відділень інтенсивної терапії так і для екстреної медичної допомоги, післяопераційних палат, відділень інтенсивного догляду за хворими, а також для транспортування пацієнтів в межах медичної установи.

Адміністрація СМСЧ № 2 та колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії щиро дякує міському голові та депутатському корпусу за сприяння в придбанні необхідної апаратури.

 

Читайте також

 Шановні Почесні донори!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

14 червня відзначається Всесвітній день Донора крові. Бюджетом Южноукраїнської міської територіал...

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 22.04.2021 № 324 за 2023 рік

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Бюджетом Южноукраїнської міської територіальної громади з 01.01.2023 по 31.12.2023 (далі – зві...

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській мі...

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні заходи посилюють

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні...