Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Про отримання техніки із завантаження та розвантаження зернових рукавів
AA

Про отримання техніки із завантаження та розвантаження зернових рукавів

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів).

У продовжені цієї програми, Мінагрополітики України та ФАО розпочато реєстрацію для отримання 105 комплектів спеціальної техніки для завантаження та розвантаження зернових рукавів. Один комплект складається із 1 завантажувача, 1 розвантажувача та 1 бункера-перевантажувача, та надаватиметься у розрахунку для завантаження щонайменше 292 зернових рукавів.

Реєстрація відбуватиметься у два етапи: для отримувачів техніки та для обрання їх сільгоспвиробниками – до 07 грудня та 11 грудня відповідно.

Перший етап триває з 30 листопада по 07 грудня, із назвою програми у Державному аграрному реєстрі «Отримання від ФАО техніки для завантаження рукавів для зберігання зерна». У межах цього етапу зареєструватися можуть потенційні отримувачі (оператори) техніки, які готові на комерційній основі надавати послуги із завантаженням та розвантаженням зернових рукавів. У заявці потрібно вказати інформацію про наявну техніку, область надання послуг та діапазон вартості послуг із завантаження-розвантаження рукавів.

Другий етап триватиме з 04 по 11 грудня, із назвою програми у ДАРі «Вибір отримувача техніки – надавача із завантаження рукавів для зберігання зерна, отриманих від ФАО». У межах цього етапу отримувачі зернових рукавів від ФАО можуть подати заявку на послуги із заповнення отримання рукавів та обрати зі списку компанію-оператора, що, на їхню думку, повинна отримати техніку, а також зазначити кількість рукавів для завантаження обраним оператором.

Для зручності сільгоспвиробників, на сайті Мінагрополітики України та ДАР буде опубліковано перелік зареєстрованих у ДАРі компаній-операторів, які сільгоспвиробник може вказати як отримувачів необхідної техніки.

Умови для отримання техніки із завантаження та розвантаження зернових рукавів за посиланням: https://www.dar.gov.ua/news-list/u-dari-rozpochalas-reiestraciya-dlya-otrimannya-tehniki-iz-zavantazhennya-ta-rozvantazhennya-zernovih-rukaviv-vid-minagropolitiki-ta-fao .

Реєстрація у ДАР за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.

Звертаємо Вашу увагу на те, що надання фінансової підтримки в агропромисловому комплексі у 2023 році планується здійснювати виключно через ДАР.

Читайте також

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Про обов’язковість встановлення електронних платіжних засобів (терміналів)

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Про обов’язковість встановлення електронних платіжних засобів (терміналів) Зміни у законода...