Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Привітали професійний ліцей з ювілеєм
AA

Привітали професійний ліцей з ювілеєм

Напередодні Дня працівника освіти свій ювілей відзначає Державний навчальний заклад «Южноукраїнський професійний ліцей».

З теплими словами привітання до колективу ювілярів та учнів ліцею від секретаря Южноукраїнської міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу звернулися депутати міської ради Антоніна Мартинко і Олег Коноплянніков та побажали міцного здоров’я, мирного неба, творчого горіння, вдосконалення професійної майстерності та нових перемог, а також вручили грамоти та подяки.

Викладач Жанна Гетьманець та майстер виробничого навчання Наталя Грищенко отримали Подяки Южноукраїнського міського голови, керівник фізичного виховання Володимир Петрина та майстри виробничого навчання Олена Арпентій та Ірина Скопич отримали Почесні грамоти виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня працівника освіти.

 

 

Читайте також

Результат опитування щодо організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету ім.Петра Могили

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  З метою організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського націо...

УВАГА! Шановні батьки!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Повідомляємо Вам, що станом на 14 листопада  2022 року місця в чергових...

УВАГА! Анкета для опитування підлітків їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади, навколишніх населених пунктів

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

АНКЕТА  для опитування підлітків  їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територ...