AA

Презентація проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей»

12.10.2021 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась презентація проєкту  «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей».

Ініціатива здійснюється за фінансування Уряду Швеції та у тісній співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.

Презентували проєкт представниці громадської організації «Агентство економічного розвитку» Савчук В. та Заворотченко О.

У заході взяли участь виконавчі органи Южноукраїнської міської ради (представниці управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська, управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, відділу містобудування та архітектури  Южноукраїнської міської ради) та органи державної влади (представниці Южноукраїнського міського центру зайнятості та пенсійного фонду), які можуть надавати або вже надають послуги через Єдиний портал державних послуг Дія.

Відповідно до Плану заходів проєкту, найближчим часом  в Южноукраїнській міській територіальній громаді проводитимуться онлайн / офлайн опитування серед громадян щодо актуальних проблем, з якими доводиться стикатись під час отримання послуг через портал Дія, а також побажань щодо вдосконалення роботи порталу Дія тощо.

Додатково організовуватимуться три фокус-групи та презентація Е-сервісів у нашій громаді за участю представників Міністерства цифрової трансформації України.

Читайте також

Простір електронних конкурсів для інститутів громадянського суспільства  на онлайн-платформі ВзаємоДія!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство цифрової трансформації України  розширило функціональні можливості онлайн-платформ...

Конкурс проєктів у Миколаївській області: 35 000 грн на ініціативи! До уваги громадських організацій, ОСББ та активних громадян!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Якщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади в Миколаївській області, та з...