![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/ef80fa5baf34f6886c262b47c6eb8899.jpeg)
Інформаційний стенд «Оленівська трагедія»
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Res --> 1
2 квітня відзначаючи Міжнародний день дитячої книги у дитячій бібліотеці пройшла зустріч із відомою южноукраїнською дитячою письменницю Світланою Аман. Для здобувачів освіти 3 – Г класу ліцею №3 та їх вчительки Яни Дмитрякової авторка провела цікаву презентацію своєї нової книги «Як урятуватися з Безнадійного острова». Разом із авторкою діти поговорили про морські пригоди і намалювали кораблика за мотивами книжки. Пані Світлана цікаво розповіла присутнім про свою книгу та відповіла на всі дитячі запитання. Діти з великою цікавістю слухали розповідь та долучилися до малювання кораблика. Ця зустріч надихала юних користувачів на читання книжок. Спокійна та добродушна аура спілкування панувала цього дня у читацькій залі дитячої бібліотеки. Цікаво було і дітям, і дорослим. Наприкінці зустрічі дитяча письменниця подарувала бібліотеці свою книгу. Директор бібліотеки Валентина Катранюк щиро подякувала та запросила всіх присутніх відвідувати дитячу бібліотеку. День дитячої книги пройшов цікаво, корисно і незабутньо. Все буде Україна!!!
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
У Панкратівському бібліотечному пункті до Міжнародного дня турботи про себе відбувся майст...
Оленівка – біль, котрий не вщухне з роками…
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...
20 липня усі ласунчики святкують Міжнародний день торта. Цей кондитерський виріб – найпопулярн...
З нагоди Дня Української Державності, як нагадування про витоки України, яке приурочили до Дня хреще...
До Дня Української Державності в Іванівській бібліотеці – філії пройшла патріотична...
До Дня Української Державності Южноукраїнська міська бібліотека провела для користувачів інфор...
У Панкратівському бібліотечному пункті відбулися літературні посиденьки «З книг...