Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Повернулася з фестивалю "KOBLEVO Salsa Weekend" учасники студії соціальних танців Южноукраїнська
AA

Повернулася з фестивалю "KOBLEVO Salsa Weekend" учасники студії соціальних танців Южноукраїнська

Студія соціальних танців Южноукраїнська -  один із творчих колективів нашого міста, нещодавно  повернулася з фестивалю "KOBLEVO Salsa Weekend", який вже у сьоме організовується студією танців з Миколаєва «Social Dance Club».   

Представники дев’яти міст з різних куточків України (від Тернополя до Кривого Рогу), біля двохсот сальсерос и сальсерас з’їхались цього разу покращити свій рівень танцювання і відпочити. 

Це були насичені різноманітними цікавими заходами чотири дні. Ранкова релаксація і медитація біля моря, щоденні майстер-класи з різних видів (усього дванадцять) соціальних танців: сальса, бачата, кізомба, афро, афрохауз, кубатон та інші.  Особливими були танці біля моря.  Незабутньо пройшли три танцювальні вечірки, в яких брали участь учасники проектів «Голос країни» і «Танцюють всі», домініканський співак Антоніо Гомес Круз та танцюрист з Куби Alfredo White Claveria. Окрім танців були спілкування з друзями і нові знайомства.

Наші танцюристи достойно представляли місто Южноукраїнськ на цьому заході. Брали участь у всіх майстер-класах, постановці показових номерів із сальса-стилістики, веселих танцювальних конкурсах на вечірках (до речі, на першій з них виграли обидва конкурси).

 Завдяки активному розвитку соціальних танців і активній участі студії соціальних танців у сальса-фестивалях, про  наше місто дізнаються все більше. На сальса-карті України Южноукраїнськ вже впізнаваний.  Таким чином, танці об’єднують людей з різних куточків нашої країни.

 Після такого заходу, з новими творчими силами, студія соціальних танців Южноукраїнська у неділю 2 жовтня проводить осінній open-air – танці на свіжому повітрі. І запрошує усіх небайдужих до латиноамериканської музики і танців приєднатись до них.  

У програмі: сальса, бачата, кізомба, руеда де касіно, танцювальні анімації для всіх бажаючих. Також, можна взяти участь у майстер-класі з веселого домініканського танцю меренге.

Початок open-air о 15:00 2 жовтня!

Початок майстер-класу о 16:00 2 жовтня!

Захід проводиться на Музейній площі за підтримки Южноукраїнськкого міского історичного музею, управління молоді, спорту та культури Южноукраїнскої міської ради.

 

Офіційна сторінка організаторів заходу: https://vk.com/yusocialdance

 

 

Читайте також

Відбулося нагородження Подяками та подарунками Южноукраїнського міського голови та військового коменданта міста Южноукраїнська

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  28 червня у сесійній залі відбулося нагородження Подяками та цінними подарунками Южноук...

Стежками мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...