Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Покращуємо місто за допомогою сучасних технологій
AA

Покращуємо місто за допомогою сучасних технологій

Інтерактивна веб-платформа “Відкрите місто”, до якої 10 серпня приєдналась Южноукраїнська міська територіальна громада, відсьогодні офіційно запрацювала, тобто її тестовий режим завершено.

Нагадуємо, що ця платформа має на меті вирішення декількох актуальних проблем, а саме допомагає мешканцям громади, привертати увагу до актуальних проблем, місцевій владі оперативно реагувати на ці проблеми, громадам - самоорганізовуватися навколо вирішення проблем та місцевому бізнесу і інститутам громадського суспільства - планувати свої благодійні ініціативи та соціальні проекти, базуючись на потребах громад. 

Як працюватиме “Відкрите місто”? Будь-яка людина може сфотографувати проблемну ділянку та опублікувати її, згідно з геологічними даними смартфону, на платформі. Протягом трьох днів відповідні структури повинні взяти проблему в роботу та після цього вжити заходів для її усунення. На сьогодні проведено навчання осіб, які відповідатимуть за реагування на повідомлення у “Відкритому місті”, вже завтра буде проведено семінар з роботи веб-платформи для представники ОСББ. 

Під час тестового режиму на платформі вже з'явилося близько 40 повідомлень, всі вони мають бути опрацьовані у встановлені строки.

Читайте також

ЧНУ імені Петра Могили проводить набір держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби

Інститут державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили у 2...

Інформація щодо потреби в підвищенні кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Южноукраїнської міської ради у 2022 році

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Інформація щодо потреби в підвищенні кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядуван...

До відома громадян!

Миколаївська ОДА

З 24.01.2022 розпочинається виконання регулярних авіарейсів з комунального підприємства "Микола...

Оголошення

ТОВ "Титан"

    У зв'язку із змінами у режимі роботи ринку ТОВ "Титан" кожен...