Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Подяками нагороджено військових Національної гвардії України
AA

Подяками нагороджено військових Національної гвардії України

Напередодні 9 річниці створення Національної гвардії України у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради пройшли заходи з нагородження військових Подяками Южноукраїнської міської ради за зразкову службу та відданість країні.

Привітала нацгвардійців з професійним святом заступниця міського голови Марія Дроздова. «Вже дев’ять років військова частина 3044 охороняє стратегічно-важливий об’єкт Южноукраїнську ПАЕС, а разом з ним – наш спокій, комфортне сьогодення і дарує надію на світле майбутнє. Наше місто, громада в цілому, високо цінує внесок нацгвардійців у зміцнення національної безпеки України, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян. Щиро бажаю всім військовим Національної гвардії міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя вам та вашим рідним і близьким», - сказала вона.

Після нагородження присутнім подарувала патріотичні виступи вокалістка Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля Тетяна Таворська.

 

Читайте також

Шановні жителі Вознесенська!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні ваше місто відзначає свою річницю. Впродовж багатьох століть Вознесенськ був і залишаєть...

23 травня Україна відзначає День морської піхоти - професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Шановні морські піхотинці! Вітаю вас із Днем морської піхоти України - професійним святом воїнів,...