AA

Плавання

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ «Україна» з плавання серед юнаків та дівчат.

Біля 220 учасників змагань – представників Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей змагалися на дистанціях 50м та 100м вільним стилем у різних вікових категоріях.

Серед 8 команд, які прийняли участь у цьому чемпіонаті, найбільшу кількість нагород виборола команда відділу розвитку дитячого та юнацького спорту СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС!

Здобутками нашої команди стала 21 медаль різного ґатунку:

1 місце – 11 медалей

2 місце – 3 медалі

3 місце – 7 медалей

Два комплекти медалей за перше місце в естафеті 4х50м  вільним стилем вибороли наші дівчата та хлопці 2008-2009 року народження.

Срібними призерами естафети 4х50м серед спортсменів вікової категорії 2006-2007 р.н. стали також дві команди южноукраїнських хлопців та дівчат.

В особистій першості наші спортсмени стали найкращими в наступних категоріях:

Маршевський Гнат              – 1 місце         (2012 р.н., 50м в/с)

Патинський Євген               – 1 місце         (2011 р.н., 50м в/с)

Філімонова Ольга                 – 1 місце         (2010 р.н., 50м в/с)

Фомічов Михайло                – 1 місце         (2010 р.н., 50м в/с)

Волошин Максим                 – 1 місце         (2009 р.н., 50м в/с)

Маршевська Анжеліка         – 1 місце         (2008 р.н., 100м в/с)

Шендерук Яна                      – 1 місце         (2007 р.н., 100м в/с)

Журавльов В`ячеслав          – 1 місце         (2006 р.н., 100м в/с)

Погодаєв Максим                 – 1 місце         (2006 р.н., 100м в/с)

Кучерявенко Дар`я               – 2 місце         (2007 р.н., 100м в/с)

Гринюк Артем                      – 3 місце         (2011 р.н., 50м в/с)

Зруйнований Михайло        – 3 місце         (2010 р.н., 50м в/с)

Комогоров Сергій                – 3 місце         (2009 р.н., 50м в/с)

Соболь Діана                        – 3 місце         (2009 р.н., 50м в/с)

Дремлюга Софія                  – 3 місце         (2007 р.н., 100м в/с)

Кулік Артур                         – 3 місце         (2007 р.н., 100м в/с)

Годована Альона                  – 3 місце         (2005 р.н., 100м в/с)

Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів СК «Олімп»

Суворкіну Ларису Михайлівну та Дозорцеву Олександру В`ячеславівну

та бажаємо успіху на чемпіонаті Миколаївської області!

На фото: команда СК «Олімп» УСО – учасники змагань

 

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 15 по 20 вересня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування н...