Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Під час засідання організаційного комітету затвердили заходи до Дня міста
AA

Під час засідання організаційного комітету затвердили заходи до Дня міста

Сьогодні, 1 травня, відбулося засідання організаційного комітету по підготовці та відзначенню Дня міста Южноукраїнськ, яке провів  секретар міської ради Олександр Акуленко.

В ході засідання було обговорено та затверджено основні напрямки роботи структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств задіяних у підготовці до відзначення, а саме:  організацію прибирання міста до та після святкових заходів, забезпечення функціонування біотуалетів в міському парку, забезпечення охорони правопорядку в місцях проведення заходів, забезпечення чергування швидкої медичної допомоги та ДПРС, та інші питання, що стосувалися організаційно-технічного забезпечення.

Заходи до Дня міста проходитимуть протягом всього дня. У програмі: майстер-клас та фотовиставка, розважальні заходи для дітей, патріотичний концерт, тощо.

Про час та місце проведення заходів обов’язково буде повідомлено на нашому сайті.

 

Читайте також

Обласна акція "Ми вистоїмо!"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ятого всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ято...