Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Перевірили успішність майбутніх лікарів та погодили оплату за навчання
AA

Перевірили успішність майбутніх лікарів та погодили оплату за навчання

16 січня відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на навчання за кошти бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади у вищих навчальних закладах на лікарів.

Члени комісії розглянули документи про результати навчання чотирьох студентів медичних університетів за пройдений поточний семестр. Достатній рівень знань є підставою для подальшої оплати навчання за кошти, що передбачені міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки», яка була підтримана   депутатським корпусом Южноукраїнської міської ради та відповідно виділено кошти за даним напрямком.  Тож члени комісії погодили оплату за семестр одноголосно.

Варто відзначити, що після завершення вищих навчальних закладів майбутні фахівці, згідно умов договору, зобов’язані відпрацювати певний період  у медичних закладах Южноукраїнської міської територіальної громади.

 

Читайте також

Підтримано зміни до міської комплексної програми «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр». Невеликими кроками до суттєвих змін

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали проєкт рішення, відповідно до якого внесені зміни...

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

ЗВІТ управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання міськ...

Про справи сердечні

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Людське серце є головним органом кровоносної системи, робота якого забезпечує дихання та живлення тк...