Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Гемодіалізне відділення НЕ ЗАКРИВАЄТЬСЯ!
AA

Гемодіалізне відділення НЕ ЗАКРИВАЄТЬСЯ!

Місто лихоманить від пліток, що поширюються соціальними мережами з анонімних сторінок. Подейкують про закриття гемодіалізного відділення КНП “ЮМБЛ”.

Заступник міського голови Марія Дроздова запевнила, що немає жодних підстав для таких пліток: відділення працює, фінансується, фінансуватиметься з міського бюджету й надалі за потреби, бо йдеться про життєво необхідні медичні послуги.

За словами Ірини Мазнікової, виконуючої обов’язки директора КНП “ЮМБЛ”, це цілком соціальний проект, влада міста розуміє його важливість, тому надає необхідної фінансової підтримки.

Завідуюча гемодіалізним відділенням Анастасія Сергієнко розповіла про наступне. Відділення відкрито 10 лютого нинішнього року, воно обслуговує 15 людей з хронічною нирковою недостатністю. Кожному з них тричі на тиждень по чотири години апарати для гемоідалізу  очищують організм від токсичних речовин та видаляють зайву рідину. З липня кількість пацієнтів збільшиться на дві людини. На місячне утримання відділення потрібно 300-350 тис. грн. на витратні матеріали та 70 тис. грн. на заробітну платню. Зараз є дев’ять працівників: завідуюча, інженер, старша медсестра та ще дві зміни, що складаються кожна з медсестри, санітарки і техніка.

Відділення відкрите з понеділка по суботу, з 8 ранку до 19 години.

 

 

Читайте також

Ми застерігаємо та інформуємо, а також продовжуємо знайомитися з міською комплексноюпрограмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В  травні 2022 року у Берліні (Німеччина) відбувся XV Науковий симпозіум, присвячений Всесвітнь...

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...