Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Новому навчальному закладу в нашій громаді бути
AA

Новому навчальному закладу в нашій громаді бути

До виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради на початку вересня звернувся ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко з пропозицією про відкриття у нашому місті Южноукраїнського коледжу ЧНУ ім. Петра Могили. Ідея зацікавила, ректор з колегами був запрошений для зустрічі з керівниками міста. Під час першої зустрічі миколаївських освітян з представниками южноукраїнської влади одразу дійшли згоди щодо питання необхідності створення коледжу й організації підготовчих курсів для вступу у коледж, тому що це прекрасна можливість для нашої молоді отримати професію в рідному місті. Під час війни це як ніколи актуально, особливо для юнаків, які не в змозі виїхати за кордон або в інше місто України на навчання. Тоді ж оглянули приміщення, які можуть бути використані для навчання й зупинились на прибудові ліцею № 1 ім. Захисників Вітчизни. Під час другої зустрічі, яка відбулася цього тижня, обговорювалися організаційні питання щодо педагогічного складу, гуртожитку для учнів, професій, які можна буде отримувати у коледжі, тощо. Пролунала пропозиція звернутися до керівництва ВП ПАЕС для визначення переліку професій, які будуть затребувані на цьому підприємстві. Поки ж, на думку миколаївських освітян, варто запропонувати майбутнім учням коледжу такі напрями, як комп’ютерна інженерія, психологія, іноземні мови, правознавство та медична справа.

Леонід Клименко з колегами обрали кандидатуру на посаду директора коледжу з декількох, запропонованих керівництвом нашого міста. Нею стане Світлана Савченко, яка наразі працює методистом у державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей», тому має певний досвід з організації навчального процесу.

Вже ведеться робота щодо відкриття коледжу з 1 вересня 2023 року та організації підготовчих курсів, які можуть розпочати роботу вже у листопаді нинішнього року. Оскільки поруч з Южноукраїнською МТГ розташована велика кількість сіл та селищ, є сподівання, що навчанням у коледжі зацікавляться не лише наша молодь, а й сусідня. Планів у ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка багато: у разі успішного розвитку коледжу на території громади університет готовий запропонувати можливість для медиків та педагогів підвищувати кваліфікацію, не виїжджаючи з міста.

Найближчого часу між адміністрацією ЧНУ ім. Петра Могили та керівництвом Южноукраїнської МТГ буде підписаний Меморандум про співпрацю, яка фактично вже розпочалася.

 

Читайте також

Підписано Меморандумом між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Южноукраїнською міською територіальною громадою

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

16 грудня відбулося засідання у форматі круглого столу між керівництвом міста та керівництвом Чорном...

З теплом у серці

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!  ...

Результат опитування щодо організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету ім.Петра Могили

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  З метою організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського націо...

УВАГА! Шановні батьки!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Повідомляємо Вам, що станом на 14 листопада  2022 року місця в чергових...