Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Назавжди в наших серцях
AA

Назавжди в наших серцях

Сьогодні особлива дата відзначається в нашій державі–День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, під час російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже дозрівали. І саме під цими соняхами сотні захисників України у боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

З соняхами в руках, який стали символом пам’яті загиблих захисників України зібралась громадськість Южноукраїнська, батьки та рідні загиблих військових біля Пам’ятного знаку «Незламні духом» щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за Україну.

Слова глибокої скорботи та надії на щонайшвидше завершення жорстокої війни висловили заступниця міського голови Марія Дроздова, заступник генерального директора відокремленого підрозділу ПУ АЕС Володимир Богачук, начальник першого відділу Вознесенського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Євген Левченко.

- У цей день ми вшановуємо воїнів, серед яких і мешканці нашої громади. Низький уклін Героям та слова довічної подяки родинам загиблих захисників нашої громади. Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за Україну, - сказала Марія Дроздова.

Після цього, під сумну мелодію української пісні, всі присутні поклали живі квіти до Пам’ятного знаку «Незламні духом».

До сліз зворушливою та символічною виявилась ініціатива волонтерів Благодійної організації "Благодійний фонд "Южноукраїнці разом з ЗСУ": на маленьких жовто-блакитних стягах написали імена загиблих героїв нашої громади і всі бажаючі прикріпляли їх разом з паперовими янголятами біля Дерева пам’яті на Музейній площі.

Працівники управління молоді, культури та спорту запросили присутніх до міського історичного музею для перегляду постійно діючої композиції «Герої не вмирають».

Також відбулося покладання квітів на Алеї слави Южноукраїнського міського кладовища…І там де знайшли вічний спокій ті, хто власним життям виборював цілісність нашої країни, спокійний сон та мирне існування наших жителів, присутні відчули загальний біль втрати, глибокої скорботи та гордості водночас, за те, що тільки в нашій неймовірній країні живуть справжні патріоти-сміливці. А ті, хто нині на небесах, житимуть в наших серцях… Навічно… Назавжди…

Вперед до Перемоги, наша незламна! Вічна пам’ять Вам, наші Герої!

 

 

Читайте також

Конкурс есе для молоді

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» у рамках &laqu...

В управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради відбулися урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  В управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради відбулися урочисто...

Южноукраїнська міська бібліотека. Книжкова виставка «Пішли в похід – ввійшли в легенди» до Дня партизанської слави в Україні

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З нагоди вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни в читальному за...

«Готуй шкарпетки влітку»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Під таким гаслом члени любительського об’єднання «Патріот» Костянтинівського селищ...