Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Навчаються за кошти міського бюджету
AA

Навчаються за кошти міського бюджету

16 липня відбулось засідання комісії з відбору кандидатів на навчання на лікарів за кошти бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади у вищих навчальних закладах. Члени комісії розглянули два питання та вирішили продовжити фінансування двом особам - студенту Запорізького державного медичного університету, що оволодіває професію реаніматолога-анестезіолога та лікарю-інтерну, що навчається у Одеському національному медичному університеті та проходить інтернатуру на базі комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».

Нагадуємо, що випускники закладів освіти Южноукраїнської територіальної громади мають можливість бути відібраними для навчання у вищих медичних навчальних закладах за кошти міського бюджету. З умовами відбору можна ознайомитись на офіційному сайті або за телефоном у спеціаліста Управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради – (05136) 5-60-75.

 

 

Читайте також

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...