Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На Південноукраїнській АЕС пройде протиаварійне тренування
AA

На Південноукраїнській АЕС пройде протиаварійне тренування

12 та 13 червня на Південноукраїнській атомній електростанції пройде спільне з дирекцією АТ «НАЕК «Енергоатом» планове загальностанційне протиаварійне тренування.

Сценарій тренування передбачає виникнення комунальної радіаційної аварії у філії «ВП ПАЕС», яку спричинив ракетний обстріл російських військ по об’єктам енергетичної інфраструктури.

Мета заходу - перевірити готовність персоналу діяти в умовах виникнення на підприємстві надзвичайної ситуації. Буде відпрацьована також взаємодія з кризовими центром Дирекції компанії, відокремленими підрозділами АТ «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ (Держатомрегулювання), органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Для ліквідації наслідків умовної аварії залучатимуться підрозділи ДСНС, Національної поліції та Нацгвардії України.

Звертаємо вашу увагу на те, що переміщення пожежної та іншої спеціальної техніки в районі атомної електростанції 12-13 червня відбуватиметься в рамках планового загальностанційного протиаварійного тренування.

Читайте також

Повідомлення про розгляд проєкту інвестиційної програми філії ВП «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» у сфері теплопостачання на період з 01.10.2024 по 30.09.2027

ВП «Південноукраїнська АЕС»

ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...