Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На передодні нового навчального року
AA

На передодні нового навчального року

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.07.2021 року № 194-р «Про створення комісії по перевірці готовності закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади до роботи у 2021-2022 навчальному році» 19 серпня відбувся об’їзд закладів освіти.

Під час ознайомлення із станом готовності закладів до роботи у новому навчальному році першочергова увага приділялась приміщенням, в які прийдуть майбутні першокласники, харчоблокам, спортивним залам, першочерговим проблемним питанням тощо.
Слід зазначити, що станом на 19 серпня не надійшла державна субвенція на Нову українську школу і тільки завдяки коштам міського бюджету, затвердженим депутатським корпусом для галузі «Освіта» міста на 2021 рік, вдалося закупити парти для первачків. Кошти державної субвенції продовжуємо очікувати: за них будуть придбаватись дидактичний матеріал, інше необхідне устаткування, меблі.
В ході роботи комісії були відмічені наявні проблемні питання, які потребують значного фінансування, це такі як: заміна вікон в закладах освіти, влаштування пожежних сигналізацій, ремонт туалетів із влаштуванням кабінок, облаштування спортивних майданчиків та багато чого іншого. Головою комісії Горностаєм С.В. були надані доручення, які питання в-першу чергу, необхідно тримати на контролі.
Вцілому комісія позитивно оцінила підготовку закладів до нового навчального року; відмітила великий вклад у виконані роботи, як працівниками закладів освіти, так і батьками.
За результатами роботи комісії будуть складені Акти відповідної форми та направлені на департамент освіти і науки облдержадміністрації.

 

Читайте також

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання та зміну назви Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну ти...