![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/1ad2969eef3756851c86f5057e733c53.jpeg)
На Південноукраїнській АЕС новий генеральний директор
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Res --> 1
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
У рамках проєкту впродовж навчального року в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці поширювалися історії про обдарованих хлопців і дівчат, які мешкають у містах-супутниках і населених пунктах, що входять до зон спостереження українських АЕС. Це, зокрема, любителі точних і природничих наук, театрального мистецтва, інструментальної та вокальної музики, спортсмени й навіть волонтери. Загалом було представлено 28 відеоісторій талановитих дітей. З-поміж них – 9 фіналістів онлайн-проєкту з Южноукраїнської громади.
«Саме від таких креативних дітей залежить майбутнє України та її розвиток», – звернулася до присутніх фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та пресою ПАЕС Світлана Дідик. Вона зазначила, що висока активність учнівської молоді свідчить про її патріотизм та любов до рідної землі.
Інформаційно-просвітницький проєкт започаткований Дирекцією зі стратегічних комунікацій АТ «НАЕК «Енергоатом» у 2020 році. Він об’єднує та надихає молодь до нових звершень і перемог.
«Моя участь у конкурсі є певним самоствердженням. І цим я хочу довести всім (а насамперед собі!), що завдяки праці над собою, неймовірному бажанню й вірі у свої сили можна досягти успіху», – поділилася враженнями учасниця проєкту Анастасія Бєлібова.
Дітям вручили подарунки та грамоти від організаторів за високі особисті досягнення, цілеспрямованість, ентузіазм і патріотизм.
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...