AA

Місто Южноукраїнськ відвідали юні екскурсанти Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

Вже вдруге місто Южноукраїнськ відвідали юні екскурсанти Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Вихованці  гуртка «Джура»  мали змогу через пізнавальну екскурсію ознайомитись з історією міста, історією будівництва «Южно-Української АЕС», почути неймовірні легенди про наш край, захопитися сучасністю міста Южноукраїнська.

 Під час екскурсії джурята відвідали музей-аптеку, галерею «Гард», виставку народних умільців «Мистецьки витребеньки», Южноукраїнський міський історичний музей та сфотографувалися на фоні неймовірних пейзажів і наскельних скульптур.

Екскурсанти на чолі із завідувачем відділу національного і патріотичного виховання обласного центру Альоною Майдибурою залишили дуже приємні відгуки про місто, його об’єкти, про організаторів екскурсії. Усі ці записи зафіксовані у книзі відгуків Южноукраїнського міського історичного музею та, в майбутньому, стануть його  експонатом.

Місто Южноукраїнськ гостинно зустрічає туристів!

 

Читайте також

World Cleanup Day

Управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин ЮМР

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спіль...

Інформація про надходження та використання бюджетних коштів Южноукраїнської міської територіальної громади за період з 17.09.2021 по 23.09.2021

Фінансове управління Южноукраїнської міської ради

За минулий тиждень до бюджету громади  надійшло доходів в сумі  12 303,0 тис. грн., із них...