Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Міський етап Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»
AA

Міський етап Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»

З 1  по 30 квітня в місті Южноукраїнську проводиться  міський етап Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

Головною метою  проведення  Місячника,  є покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення за місцем проживання.

Основними завдання Місячника, є упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю широкої громадськості.

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради закликає усіх суб’єктів підприємництва, громадські організації, мешканців житлових мікрорайонів, особливо молоді міста Южноукраїнська до  участі у запланованому заході. Всі не байдужі можуть взяти участь у будівництві, ремонті та облаштуванні спортивних та дитячих майданчиків у дворах, де ви проживаєте.

Не будьте байдужими, адже спорт - це життя !

Читайте також

Майстер-клас "Янгол"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Костянтинівському селищному клубі відбувся майстер-клас із виготовлення оберегів у вигляді янголів...

Відбулося нагородження Подяками та подарунками Южноукраїнського міського голови та військового коменданта міста Южноукраїнська

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  28 червня у сесійній залі відбулося нагородження Подяками та цінними подарунками Южноук...