AA

Масштабно відзначили День села Панкратове!

Сказати, що 25 вересня в селі Панкратове було весело і цікаво, означає просто промовчати. Завідуючій Панкратівським сільським клубом Оксані Семеновій вдалося знайти свій дуже оригінальний підхід до його відзначення, а жителі села з величезним ентузіазмом підтримали це починання.

Всіх присутніх зі святом привітав міський голова Валерій Онуфрієнко, старости Іванівського та Костянтинівського старостинських округів Ігор Латій та Олександр Черней, депутати Южноукраїнської міської ради Антоніна Ананченкова, Жанна Кривіцька, Денис Кравченко. Вони побажали усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості й миру.

Ініціативні мешканці села та артисти-аматори Центру культури і дозвілля подарували святковий концерт, родзинкою якого стало святкове конфетті.

Мелодійні пісні, запальні танці, музика, конкурси, вікторини, чарівні ведучі – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло, посмішки та призи.

Протягом всього свята смачно пахло рибною юшкою, дерунами, варениками, кулішем, звідусіль лунав сміх дітей, які стрибали на батутах.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання!

 

Читайте також

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська бібліотека. Костянтинівська бібліотека-філія. Книжкова виставка-шана «Добра пам'ять про вас завжди буде жити в наших серцях»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  У Костянтинівській бібліотеці-філії діє книжкова виставка-шана «Добра пам'ять пр...

Оголошення про початок висування кандидатів на нагородження стипендією міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради оголошує про початок висування ка...