Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Літературний портрет до 165-річчя Івана Франка «Життя, віддане Україні…»
AA

Літературний портрет до 165-річчя Івана Франка «Життя, віддане Україні…»

З нагоди 165-річниці від дня народження відомого українського письменника Івана Яковича Франка Южноукраїнська міська бібліотека для дітей презентувала літературний портрет генія «Життя, віддане Україні»…

У бібліотеці створено тематичну полицю, яка включає відомі твори автора: казки, байки, вірші, прозові твори, які написані для дітей.

Користувачів бібліотеки познайомили з духовним українським натхненням, з неперевершеними, глибокими, яскравими, пізнавальними, повчальними, завжди актуальними й правдивими творами, які містять мудрість поколінь та безмежну любов до рідного краю, рідної мови та батьків. Вони змушують серце завмирати та із переживанням читати кожен наступний рядок.

Український геній Франко був видатним, українським поетом, прозаїком, драматургом, літературним критиком, публіцистом, перекладачем, науковцем, громадським і політичним діячем; доктором філософії (1893), доктором наукового ступеня (1895), дійсним членом Наукового товариства імені Шевченка (1899), почесним доктором Харківського університету (1906); членом Всеукраїнського Товариства «Просвіта». Вільно володів більше, як 14-ма мовами. Франко прожив неповних 60 років, з них понад 40 віддав активній творчій діяльності. У своїй творчій спадщині залишив нам 6000 творів.

 

 

Читайте також

Шановні южноукраїнці!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У ці нелегкі дні КЗ «Міська бібліотека для дітей» працює для своїх юних користувачів. Не...

День рідної мови

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

КЗ «Міська бібліотека для дітей» протягом 18-22 лютого для своїх користувачів проводила...

Дорогі друзі!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  КЗ «Міська бібліотека для дітей» з 1 по 13 лютого оголошує акцію «Подару...

З нагоди Дня вшанування подвигу Героїв Крут міська бібліотека для дітей організувала для своїх користувачів літературну візитку «Пам’ятаймо про них»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Бібліотекарі приготували літературні розповіді про ці трагічні сторінки історії України, про студент...