Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Лікування варикозної хвороби венлазером (ЕВЛК): здорові ноги - без болю і рубців
AA

Лікування варикозної хвороби венлазером (ЕВЛК): здорові ноги - без болю і рубців

Лікування варикозного розширення вен проводиться тільки хірургічним шляхом. Хірургічне видалення пошкоджених судин - флебектомія поступилася місцем сучасним малоінвазивним методикам. З появою нових методик, таких як ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК), з'явилася можливість здійснити подібні операції малотравматичним способом.

Лазерне лікування варикозної хвороби - відносно новий метод медичного усунення недуги. З відкриттям революційних технологій, лікування та хірургічне усунення варикозних розширених вен стало показано більшій кількості пацієнтів. Ця методика малотравматична і практично безболісна, є альтернативою традиційному хірургічному лікуванню.

ЕВЛК необхідно при:

Варикозному розширенні вен з ураженням стовбурів великої і малої підшкірних вен, а також при вираженій симптоматиці (тяжкість в ногах, набряки, судоми).

Лазерне лікування варикозної хвороби здійснюється високотехнологічним, інноваційним лазером. У просвіт самої судини вводять спеціальний зонд, на кінці якого знаходиться лазерний випромінювач. Лазерний промінь, впливає на посудину, склеюючи його. Даний метод мінімально травматичний, має низький ризик виникнення ускладнень.

ЕВЛК є найпопулярнішим і часто використовуваним методом лікування в світі. Ефективна процедура видалення вен лазером з успіхом практикується кваліфікованими фахівцями, які проходили навчання в провідних європейських країнах.

Після придбання за кошти міського бюджету сучасного універсального апарату ендовенозної лазерної коагуляції «Ліка Хірург» дана методика почала застосовуватися в КЗ ЮМЛ.

В хірургічному відділенні лікарні за допомогою ендоваскулярного лазера прооперовано 6 пацієнтів із захворюванням на варикозну хворобу нижніх кінцівок. У більшості випадків пацієнти виписуються зі стаціонару вже на наступний день після проведеної операції.

Перш ніж буде призначено лікування варикозної хвороби лазером, пацієнтам необхідно пройти курс діагностичних заходів, які б підтверджували попередній діагноз і повністю виключають протипоказання до проведення операції.

 

Читайте також

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...