Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | КП «Критий ринок» відроджується
AA

КП «Критий ринок» відроджується

Чи живий ще критий ринок у місті? Щосуботи тут багато людей, машин, торгових точок, а от у буденні дні тихо та безлюдно. Деякі підприємці скаржаться, що інколи за тиждень не заробляють ні копійки. Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд Інвест Сервіс» п’ять років тому уклало з місцевою владою інвестиційний договір, яким було передбачено вкладання 11 мільйонів гривень у розвиток ринку. Але цього не сталося.

За 5 років існування інвестор не зробив покращень, добивав те, що є, ринок був у занепавшому вигляді. Жодних покращень для привабливості продавців та покупців зроблено не було.

На 32-ій сесії міської ради, що відбулася у жовтні минулого року, депутати прийняли рішення про дострокове розірвання інвестиційного договору через порушення його умов. Ринок повернувся під керівництво місцевої влади.

В першу чергу тут був виконаний частковий ремонт сантехнічної мережі, що була у жахливому стані, відновлено опалення, демонтоване попереднім керівництвом. Все це робиться за власні кошти підприємства. Та навіть за таких витратах нинішнього року вдалося подолати збитковість й почати отримувати прибуток. Жоден з працівників ринку не був звільнений. Не зазнав змін й графік роботи.

Наразі планується реконструкція ринку, яка передбачає ремонт існуючих приміщень та будівництво нових торгівельних павільйонів на місці цих залізних столів, тож реалізація овочів та м'яса мають переміститися у двір. Комунальне підприємство також працює над розширенням сфер діяльності. Всі ці кроки мають на меті залучення більшої кількості підприємців на ринок, що дозволить зробити його привабливим для покупців.

Читайте також

Люди героїчної професії

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Нещодавно рятувальники відзначили своє професійне свято, щоправда, в нинішніх умовах, минуло воно ти...