Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Костянтинівка з вуличним освітленням – у найближчому майбутньому
AA

Костянтинівка з вуличним освітленням – у найближчому майбутньому

Півтора ліхтарі на селище – так було багато років. Але скоро у Костянтинівці у темну пору доби стане набагато світліше. Сьогодні тут встановлюють ліхтарі, які нещодавно були придбані за кошти місцевого бюджету. Роботи проводять працівники комунального підприємства «Грааль». Його електрики днями під’єднали до мережі декілька ліхтарів біля приміщення адміністрації селища, щоб перевірити якість. Результат перевершив очікування і старости Олександра Чернея, і майстрів, що виконували роботу.

За словами комунальників, стан дротів на стовбурах та в цілому електромережі на центральних вулицях задовільний, а на деяких електромережу для освітлення потрібно прокладати з нуля.

Почали з вулиць Дружби та Центральної (колишня Чехмистренка), на черзі вулиця Шевченка. На перехрестях встановлюються світильники потужністю 50 ватт з більшим кутом розсіювання світла, у всіх інших місцях – 30-ваттні. Наразі в наявності є близько шестисот ліхтарів, директор «Граалю» Ігор Агафонов готує документи для придбання іще шестисот одиниць. Якщо депутати на найближчій сесії погодять виділення коштів на цю закупівлю, то Пасха у Костянтинівці буде світлою як ніколи.

Читайте також

Патронатна сім’я

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На початку минулого року у місті Южноукраїнськ було створено першу патронатну сім’ю. Тетяна та...

КП ТВКГ про банкрутство

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Незважаючи на те, що Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарст...

КП ТВКГ про борги

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» веде господ...

Звіт про роботу старости Костянтинівського старостинського округу Южноукраїнської міської територіальної громади Олександра Чернея за період з січня по грудень 2022 року

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Загальна кількість населення в старостинському окрузі становить 2662 чоловіків, а саме в селищі Кост...