Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Координаційна комісія з питань розвитку підприємництва
AA

Координаційна комісія з питань розвитку підприємництва

Шостого березня у великій залі засідань відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради під головуванням Олександра АКУЛЕНКА.

На початку зустрічі Олександр Анатолійович подякував підприємцям за активну співпрацю з початку повномасштабної війни і по теперішній час, адже підприємці допомагали у різносторонніх справах, проявивши себе справжніми патріотами.

Під час засідання розглянуто Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2023-2025 роки, порядок надання мікрогрантів на створення або розвитку власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2023 №738 та проблемні питання від суб’єктів підприємницької діяльності. 

Крім того, начальником Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Ольгою РЕТЮНСЬКИХ було вручено сертифікат фізичній особі – підприємцю ЛАГНО Віолеті Валеріївні– переможниці грантової урядової програми «єРобота» по Миколаївській області на розвиток власного бізнесу «Підвищення ефективності надання послугу сфері землевпорядкування» для створення нових робочих місць.

 

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...